Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kamiennej Górze: Trzy osoby nie żyją

Utworzony przez Pirar, 15 sierpnia 2013 r. o 13:59 Powrót do artykułu
dobrze jest sie wypowiadac jak sie nie ma zielonego ojecia o tym jak to bylo. uszanujcie ich najblizszych. kazdy wasz glupi komentarz narawde nie jest na miejscu.
dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że większość to sami znawcy i wiedzą wszystko najlepiej, Kierowca volvo był ostrożnym i dobrym kierowcą, sam zrobiłem z nim tysiące kilometrów, nie macie prawa osądzać człowieka skoro go nie znacie i nie widzieliście całej sytuacji ! Pozostaje tylko współczuć rodzinie i najbliższym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiadomo kto to zginał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo kto zginal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem wczoraj miejsce tego wypadku. Kierowca Volvo może i był mistrzem kierownicy - nie wiem, nie znałem go - ale pewne jest że jechał bardzo szybko, o wiele za szybko jak na warunki jakie tam były. Niech mi nikt nie mówi że takie skutki nastąpiły przy 60-70 km/h Moim zdaniem przyczyną wypadku była albo nadmierna prędkość albo jakaś usterka w samochodzie np w ogumieniu, trudno powiedzieć ale bardzo tragiczny wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serwisy policyjne podają -  " Według policjantów, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość niedostosowana do warunków panujących na drodze."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem kierowce Volvo i wiem że dobrze jeździł, więc niech Ci wielcy znawcy zamkną mordy.
Dobrze jeździł ha ha ha chyba traktorem jak w gumofilcach gnój na polu roztrząsał. Jakby dobrze jeździł to by gównojad nie zabił niewinnych ludzi. Podejrzewam, że gównojad nie znał też przepisów drogowychi i nie znał się na znakach  gdyż przekroczył dozwoloną prędkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawura bywa zabójcza w wielu przypadkach. Poszkodowani mogą walczyć z jej skutkami . Należyu znać swoje prawa i je uczciwie egzekwować.
Ostatnio edytowany 16 sierpnia 2013 r. o 09:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Znałem kierowce Volvo i wiem że dobrze jeździł, więc niech Ci wielcy znawcy zamkną mordy.
  nawet bardzo dobrze i pewnie za tą bardzo dobrą jazdę nazbierał 20 pkt karnych aha i chwalił się na swoim profilu,że z Chełma do Wojsławic w 9 minut,nic dodać nic ująć ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Widzę, że większość to sami znawcy i wiedzą wszystko najlepiej, Kierowca volvo był ostrożnym i dobrym kierowcą, sam zrobiłem z nim tysiące kilometrów, nie macie prawa osądzać człowieka skoro go nie znacie i nie widzieliście całej sytuacji ! Pozostaje tylko współczuć rodzinie i najbliższym. 
  to te punkty za wzorową jazdę zbierał?jeszcze się tym chwalił...super po prostu kierowca,a trasa Chełm-Wojsławice w 9 minut to otrożna jazda??!!chciał szaleć to mógł sam,na pustyni a nie dzieciom matkę zabrał a rodzicom córkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** odpier***cie sie od kierowcy kazdy z was moglby byc na jego miejscu. Ja dobrze go znalam i dziewczyne tez. Jezeli nie wiecie dokladnie jak bylo to sie ku*** nie wypowiadajcie!!
A ty wiesz jak było!!! Ja wiem jedno, ten twój "cudowny" kierowca którego tak zachwalasz zabił matkę trójki dzieci!!! Pomyślcie o tym zanim coś więcej napiszecie na temat kierowcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    nawet bardzo dobrze i pewnie za tą bardzo dobrą jazdę nazbierał 20 pkt karnych aha i chwalił się na swoim profilu,że z Chełma do Wojsławic w 9 minut,nic dodać nic ująć ;(
No i co z tego, że się chwalił?! Kierowcą był bardzo dobrym! Teraz dajcie wszyscy święty spokój! Zycia im nie zwrócicie.. Lepiej się pomodlić za Nich a nie piszecie jakieś durne komentarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem wczoraj miejsce tego wypadku. Kierowca Volvo może i był mistrzem kierownicy - nie wiem, nie znałem go - ale pewne jest że jechał bardzo szybko, o wiele za szybko jak na warunki jakie tam były. Niech mi nikt nie mówi że takie skutki nastąpiły przy 60-70 km/h Moim zdaniem przyczyną wypadku była albo nadmierna prędkość albo jakaś usterka w samochodzie np w ogumieniu, trudno powiedzieć ale bardzo tragiczny wypadek.
Gówno wiesz! widzieć miejsce wypadku a całe wydarzenie to jest różnica! Swoje zdanie zachowaj dla siebie najlepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie sklada ze ja doskonale wiem jak to bylo. zaraz po wypadku przyjechala moja ciocia z wujkiem roztrzesieni ze cudem udalo im sie uniknac smierci. wujek zobaczyl jak z przeciwnego pasa jedzie auto mowil ze na jego oko jechal kolo 140-150km/h i cudem odbil na pobocze i udalo mu sie ominac to auto. w lusterku wstecznym zobaczyl tylko mase kurzu i juz wiedzieli ze cos sie stalo!!!! wrocili na miejsce a tam jedna wielka masakra!!! matka tych dzieci jeszcze chwile zyla, mąż sprawdzal w lusteku czy oddycha...jechali do kosciola;((( i zaraz potem sie wykrwawila. Brak slow do gowniarzy nie majacych wyobrazni!!!!!!!!!! Jesli samemu nie ma sie szacunku do zycia, to zanim nadepniecie na pedał gazu pomyslcie o tym jaka tragedie mozecie zgotowac innym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie sklada ze ja doskonale wiem jak to bylo. zaraz po wypadku przyjechala moja ciocia z wujkiem roztrzesieni ze cudem udalo im sie uniknac smierci. wujek zobaczyl jak z przeciwnego pasa jedzie auto mowil ze na jego oko jechal kolo 140-150km/h i cudem odbil na pobocze i udalo mu sie ominac to auto. w lusterku wstecznym zobaczyl tylko mase kurzu i juz wiedzieli ze cos sie stalo!!!! wrocili na miejsce a tam jedna wielka masakra!!! matka tych dzieci jeszcze chwile zyla, mąż sprawdzal w lusteku czy oddycha...jechali do kosciola;((( i zaraz potem sie wykrwawila. Brak slow do gowniarzy nie majacych wyobrazni!!!!!!!!!! Jesli samemu nie ma sie szacunku do zycia, to zanim nadepniecie na pedał gazu pomyslcie o tym jaka tragedie mozecie zgotowac innym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Człowieku on nie jechał z taką prędkością! Jechał max 90km/h.. Ty nie musisz opisywać jak było bo po co to wszyscy maja wiedzieć?! Ja wiem lepiej jak to wszystko wyglądało! Lepiej się za nich pomódl bo życia już im Twoje durne pisanie nie zwróci!! Nie wiesz jakim był kierowcą, nie wiesz też czy przypadkiem w samochodzie coś się nie stało!!! Tak naprawdę NIC NIE WIESZ!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku on nie jechał z taką prędkością! Jechał max 90km/h.. Ty nie musisz opisywać jak było bo po co to wszyscy maja wiedzieć?! Ja wiem lepiej jak to wszystko wyglądało! Lepiej się za nich pomódl bo życia już im Twoje durne pisanie nie zwróci!! Nie wiesz jakim był kierowcą, nie wiesz też czy przypadkiem w samochodzie coś się nie stało!!! Tak naprawdę NIC NIE WIESZ!!! 
A ty wiesz lepiej, i że na pewno 90. Puknij się w łeb i bezmyślnie nie broń bezmyślnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty wiesz lepiej, i że na pewno 90. Puknij się w łeb i bezmyślnie nie broń bezmyślnych
Wiem, że więcej nie jechał! bede broniła bo wiem kogo bronię! Człowieku Oni nie żyją! A dla Ciebie to jakaś sensacja! Jednak ludzie nie mają wyczucia w takich sytuacjach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że więcej nie jechał! bede broniła bo wiem kogo bronię! Człowieku Oni nie żyją! A dla Ciebie to jakaś sensacja! Jednak ludzie nie mają wyczucia w takich sytuacjach!
Po co się ośmieszać? Mówi ktoś, że widział jak zapieprza, to co wymyślasz że wiesz? Przyśniło ci się, objawienia jakieś? Ty jak masz wyczucie, to idź do rodziny jednej czy drugiej i siedź z nimi a nie tu i bronisz bezsensownie,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jeździł ha ha ha chyba traktorem jak w gumofilcach gnój na polu roztrząsał. Jakby dobrze jeździł to by gównojad nie zabił niewinnych ludzi. Podejrzewam, że gównojad nie znał też przepisów drogowychi i nie znał się na znakach  gdyż przekroczył dozwoloną prędkość.
Bardzo dobrze napisałaś.chciał się popisać przed 17tką jak to on potrafi szybko zrobić zakręt, jakie to emocje. zwykły podryw na blachę. a teraz ten drogowy morderca smaży się w piekle za zabicie koleżanki i jeszcze niewinnych osób.pozostawienie na świecie dzieci bez matki. dla mnie to zwykły deb*** i wcale mi go nie szkoda. bardzo dobrze że nie żyje. Niech gnije w ziemi tam gdzie jego miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego morderce mniej na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...